יום ד', כו’ בשבט תשע”ז
דף הבית גלריה מרחבי כיתות מערכת תקשורת Google חדר מורים יצירת קשר
שמירה על זכויות יוצרים
בית ספר נווה דקלים עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים בעת פרסום תכנים בפורטל האינטרנט הבית ספרי. במידה ותוכן ו/או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו לדוא"ל mail@nd.edum.org.il ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון ו/או להסיר את החומר מן האתר, בהתאם לפנייתכם, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה.
תגובות: 0   צפיות: 40

קרא עוד...
הורים ותלמידים שלום רב ט"ו בשבט- התאריך ט"ו בשבט נקבע כראש השנה לאילנות. בהלימה ליחודיות ביה"ס "קיימות זאת המסורת שלנו" אנו מחנכים לשמירה על הטבע ואיכות הסביבה כחלק מהתרבות ומהמורשת היהודית
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים שלום רב, יחודיות ביה"ס "קיימות זאת המסורת שלנו" עוסקת בקיימות במושג הרחב של המילה,כל המשאבים הערכיים, חברתיים, טבעיים, סביבתיים, תרבותיים שאנו רוצים להשאיר למען הדורות הבאים. החודש, חודש טבת, נעסוק בביה"ס בשתי דמויות שהטמיעו חותם במורשת ובתרבות הישראלית שלנו.חיים נחמן ביאליק - גדול המשוררים העברים בעת החדשה ומגדולי הספרות ועברית בכל הדורות.ואליעזר בן יהודה, חולל והניע את תהליך השיבה המלאה אל העברית. הוא פעל להפצת רעיונותיו באמצעות עיתוניו, הקים את ועד הלשון העברית וחיבר את מילונו הגדול לעברית לתקופותיה, שהמשכו במפעל המילון של האקדמיה ללשון העברית.
קרא עוד...
ארכיון
גלישה בטוחה
קיץ בנווה דקלים
דבר המנהלת
שיר החודש
למידה בשעת חירום
 
 
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS